Hakkımızda
  • Adres
  • Kocaeli / Türkiye
  • info@miloil.com
  • export@miloil.com
  • 0262 751 46 35

Hakkımızda

Mil Madeni Yağ Petrol Ürünleri Kimya San. ve Tic. A.Ş. 2010 yılında kurulmuş ve madeni yağ üretimi lisansı almıştır. Madeni yağ üretimine Gebze'de bulunan 5.500m2 kapalı ve 4.500m2 açık alana sahip 74.887 ton/yıl kapasiteli tesislerimizde devam ediyoruz. Yurt içinde yaklaşık 70 ilimizde birçok dağıtıcı ile işbirliğimiz sürerken, yurt dışı pazarda ürün dağıtım alanımız kalitemizle birlikte her geçen gün hızla genişlemektedir. Üretim tesisimizde, ürün analiz, müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılayan, ileri teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış laboratuvarımızda madeni yağ ar-ge çalışmalarımız  en iyi yerli ve en kaliteli ürün olmak yolunda hız kesmeden devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlara endüstriyel ve madeni yağ liderliğine yönelik yoğun çalışmalarımız sürüyor. ISO 9001, 14001, 18001 belgeli firmamız Milpet markası ile dünya markası olma yolunda ilerlerken,  98'den fazla ürün çeşidi ile uluslararası standartlara göre Milpet, Miloil, Petronoil, Redwolf, Olympus ana markalarımızla üretim yapıyoruz. Madeni yağ üreten firmalar arasında iddialı ürünlerimizle petrol ürünleri olan madeni yağlar konusunda liderliğimizi her zaman koruyacağız. 

Dizel araç yağları,Benzinli araç yağları, Ağır, hafif ve binek her türlü vasıtalar için madeni yağlar, Motosiklet yağları, Deniz araçları (marin yağları), Dişli Transmisyon yağları, Fren Sıvıları, Antifriz..

Endüstriyel Yağlar: Hidrolik yağı, Sanayi dişli yağı, Kompresör yağı, Tekstil yağı, Harman yağı, Damper yağı, Bıçkı yağı, Kalıp yağı, Kızak yağı, Kesme yağı, Isı transfer yağı, Bor yağı..